Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Kedi Kumu

Kedi oyuncakları

Ana Sayfa » Kedi » Kedi oyuncakları
Kedi oyuncakları

Kediler, oyun oynama konusunda en mahir hayvanlardır. Hemen hemen verdiğiniz her şey ya da evde bulabildikleri her şey onlar için bir oyuncağa dönüşebilir. Ama bunun yanında bir de hazır oyuncaklardan söz edebiliriz.

Kediler en çok da top gibi yuvarlak cisimlerle oynamayı severler, mesela iplik yumağı veya çıngıraklı toplar, kedilerin en sevdikleri oyuncaklardır. Uzağa atmak ve kedilerin getirmesini sağlamak eğlenceli zamanların yaşanması adına en güzel aktivite olarak değerlendirilebilir. Aslında kediler günün neredeyse 24 saatini uykuda geçirseler yok demezler ama uyanık oldukları vakitlerde de oyun oynamak onlar için en güzel aktivitedir. Kedi oyuncakları, bu konuda sevimli dostlarınıza yeterince yardımcı olabilmektedir.

Kedi oyuncakları

Fare kedi oyuncağı

Kedilerle fareler ezeli düşmanlardır; gerçek hayatta olduğu gibi çizgi filmlerde de buna çok denk gelmişizdir. Tom ve Jerry çizgi filmini izlemeyen yoktur. Ezeli bir düşmanlık aralarına girdiği için kesinlikle anlaşmaları söz konusu bile olamaz. Peki, kediler için oyuncak seçerken fare kedi oyuncağı seçeneği kullanmaya ne dersiniz? Ezeli düşmanı fare ile oyun oynarken hem yakalaması kolay olsun hem de istediği gibi eğlenerek zaman geçirsin.

Kedi oyuncakları

Kedilerin oyuncak tutkusu fıtratlarından kaynaklıdır. Uyku ve oynamak onlar için vazgeçilmez iki etkendir. Hayatlarının daha güzel geçmesi, mutlu olmaları ve sahipleriyle birlikte oyun oynamaları için üretilen kedi oyuncakları kaliteli malzemelerden imal edildiğinde kesinlikle kedinin sağlığı açısından herhangi bir risk olmaz ama yine de oyuncak satın alırken bu konuya dikkat etmeniz gerekiyor. Bazı oyuncaklar kedilere zarar verebilirler.

Kedi oyuncakları

Genellikle top veya yuvarlak kedi oyuncakları tercih edilir ama bunların bazıları boyut olarak küçük olabilir veya kediye zarar verebilecek bir malzemeden elde edilmiş olabilir. Bu konuda hassas davranırsanız kedinizin sağlığını koruma altına alabilirsiniz. Güvenilir alışveriş sitesi www.kurumama.com web sitemizden yararlanarak kediniz için hem sağlıklı hem de eğlenebileceği oyuncaklardan istediğinizi satın alabilirsiniz.

Kedi oyuncakları

Kedilerin en sevdiği oyuncaklar

Aslında başında da dediğim gibi kediler için oyuncak seçimi sadece sağlıkları ve tehlikeleri açısından önemlidir, onun dışında kediler buldukları her cismi oyuncak olarak kullanırlar. Kediler için top oyuncaklar, plastik oyuncaklar, pamuk oyuncaklar gibi pek çok seçenek sitemizde bulunmaktadır. Bunlardan herhangi birini satın alarak kedinizi ödüllendirebilirsiniz.

Kedi oyuncakları - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

Ucuz mamalar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Canlı Doğuran Akvaryum Balık Türleri Yavru bir kediyi eğitmek mümkün mü? Kedilerin En Sevdiği Şeyler Kedilerin Tüy Dökmemesi İçin Ne Yapılmalıdır? Köpeklerle ilgili bilinmesi gereken pratik bilgiler Kediler Ne Kadar Hamile Kalır ?

FACEBOOK'TA BİZ

KURU MAMA

Kurumama.com online pet shop alışveriş sitesidir.
Türkiye’nin her yerine Köpek Maması , Kedi Maması, Kuş Yemi gibi binlerce çeşit ürünle kesintisiz hizmet vermektedir. 7 Gün 24 Saat sitemiz üzerinden online sipariş verebilirsiniz.

Evcil Hayvanlar ve Pet Shop Ürün Blogu - Tüm Hakları Saklıdır