Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Kedi Kumu

Orta Irk Yetişkin Köpek Maması

Ana Sayfa » Köpek » Orta Irk Yetişkin Köpek Maması
Orta Irk Yetişkin Köpek Maması

Köpek sahiplerinin en çok dikkat etmeleri gereken konulardan biri köpek maması tercihinde isabetli seçim yapmalarıdır. Bu konuda kurumama.com web sitemizden her ırk ve cins köpekler için mama seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

Köpekler arasında en çok beslenen ırklar orta ırk köpeklerdir. Bu hayvanların beslenmeleri de kendilerine özel bir şekilde yapılır. mama seçimi yaparken veya diğer besin maddelerini satın alırken buna dikkat ederek satın almanız her anlamda köpek sağlığı ve köpeğinizle iletişim için daha faydalı olacaktır.

Orta Irk Yetişkin Köpek Maması

Orta ırk yetişkin köpek maması içeriğinde taze kemiksiz kuzu eti 20, kurutulmuş kuzu eti 18, kılçıksız buğday 10, yulaf 10, kurutulmuşbütün yumurtalar, taze ringa balığı, kurutulmuş ringa balığı, hayvan yağı, balık yağı, kurutulmuş şekerpancarı küspesi, bitkisel bezelye lifi, kurutulmuş havuç, kurutulmuş yonca, inulin, fructooligosaccharides, mannan-oligosakkaritler, yaban mersini tozu 0.5, kurutulmuş elma, nar tozu, kurutulmuş tatlı portakal, ıspanak tozu, Psyllium 0.3, toz frenk üzümü, sodyum klorür, kurutulmuş bira mayası, zerdeçal kökü 0.2, glukozamin, kondroitin sülfat, Marigold özü lutein kaynağı içeriğinden oluşan köpek maması, köpeklerin sağlıklı yaşamaları ve ilerleyen dönemlerde sağlıklarından herhangi bir şey kaybetmemeleri açısından oldukça önemlidir.

Orta Irk Yetişkin Köpek Maması

Köpeğiniz için en iyisi

Köpek maması noktasında müşterilerimize sitemizden sunduğumuz ürünlerin tamamın klinik testlerinden başarılı bir şekilde geçmiş olup koruyucu madde içermemektedir. Sitemizden yapacağınız alışverişlerinizde güven içinde kalacak, orta ırk yetişkin köpek maması ile sevimli dostlarınızın daha uzun ömürlü ve daha sağlıklı olmasına yardımcı olacaksınız.

Orta Irk Yetişkin Köpek Maması - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

Kurumama.com İndirim Kodu MERHABA

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Akvaryum yosunu nasıl önlenir? Kedi Maması İçerisinde Neler Var? Kediler ve Şaşırtan Zekâları Kedi bakımı hakkında bilinmesi gerekenler Köpek Tasması Seçimleri Nasıl Yapılmalıdır? Minik dostlarımızı doğru mu anlıyoruz?

FACEBOOK'TA BİZ

KURU MAMA

Kurumama.com online pet shop alışveriş sitesidir.
Türkiye’nin her yerine Köpek Maması , Kedi Maması, Kuş Yemi gibi binlerce çeşit ürünle kesintisiz hizmet vermektedir. 7 Gün 24 Saat sitemiz üzerinden online sipariş verebilirsiniz.

Evcil Hayvanlar ve Pet Shop Ürün Blogu - Tüm Hakları Saklıdır