Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Kedi Kumu

Hareketli Köpekler İçin Yetişkin Köpek Maması

Ana Sayfa » Köpek » Hareketli Köpekler İçin Yetişkin Köpek Maması
Hareketli Köpekler İçin Yetişkin Köpek Maması

Bazı köpekler diğer köpeklere göre daha hareketli olurlar, bu durum köpeklerin cins ve ırkından kaynaklanmaktadır. Haliyle köpekler hareketli olunca harcadıkları enerji de fazla olmaya başlar tabi ki bunun için hareketli köpekler için özel olarak üretilen mamaları satın almak gerekiyor.

Evcil hayvanların doğaları gereği hareket etmeyi hatta çok hareket etmeyi severler. Gerek oyun oynama zamanlarında gerekse de diğer zamanlarda köpekler için hareketlilik diğer hayvanlara göre daha fazladır. Köpek maması markaları arasında en çok tercih edilen ACANA, hareketli köpekler için yetişkin köpek maması üreterek harcanan enerjinin yeniden depolanmasını sağlıyor. İçerik bakımından diğer mamalardan çok daha farklı olan mama ile sevimli dostlarınızı beslemede herhangi bir zorluk yaşamazsınız.

Hareketli Köpekler İçin Yetişkin Köpek Maması

Acana hareketli köpek maması

Köpek sahipleri sevimli dostlarını çok sevseler de kaliteli mama bulamama sorunundan dolayı sürekli olarak bir stres halindedirler. Ancak Acana markası, yeni nesil köpek maması üretimlerinde artık daha farklı mamalara yer veriyor.

Hareketli Köpekler İçin Yetişkin Köpek Maması

Hareketli köpekler için yetişkin köpek maması üreterek bu sorunu tamamen ortadan kaldırmayı başarıyor. % 60 et oranı balık, tavuk, bütün yumurta ve pisi balığı karşılanan köpek maması, Serbest dolaşımlı tavuklar ve yumurtaları, yerel çayır çiftliklerinden taze olarak günlük olarak alınarak mamaya eklenmektedir. Koruyucu malzeme içermeyen mamalar, hareketli köpeklerin beslenmesinde oldukça faydalı hale gelebiliyor.

Hareketli Köpekler İçin Yetişkin Köpek Maması

% 20 sağlıklı meyve ve sebzeler içerir ve kalan % 15’i parçalanmış, hipoalerjenik yulaftan oluşan köpek maması, yetişkin köpeklerin hareket kabiliyetini arttırmaya yönelik bir mamadır. Bu mama sayesinde hem köpekler hem de sahipleri rahat etmektedir. Köpeğinize ayırdığınız zaman dilimlerinde enerjisi tükenir diye çekinmenize gerek bırakmayan Acana hareketli köpekler için yetişkin maması beklentilerinizin ötesinde kaliteli bir mama dır. Kurumama.com web sitemizden dilediğiniz zaman siparişinizi vererek kısa sürede elinizin altında bulabilirsiniz.

hareketli köpek maması

Bosch hareketli köpek maması

Enerjisi her daim oldukça yüksek köpekler için üretilmiş olan Bosch hareketli köpek maması ile küçük dostlarınızın aktivitesi yüksek eğilimlerini her daim korumasında yardımcı olmaktadır. Vitamin ve minerallerce oldukça yüksek bir köpek maması olan Bosch ile köpeğiniz her daim enerjik olmaya devam edeceğe benziyor.

Aktivitesi yüksek köpekler için geliştirilmiş Bosch köpek maması koruyucu malzemeler içermeyen tamamen doğal gıdalar ile üretilmiştir. Bu da köpeğinizin her daim zinde ve fit kalmasına kolaylık sağlayacaktır. Ayrıca Bosch köpek maması enerji tüketimini fazlaca harcayan köpekler için takviye gıda özelliğine de sahiptir.

hareketli köpek maması

%20 taze tavuk , arpa, mısır, tavuk eti unu, buğday unu, hayvansal yağ, buğday, hidrolize protein, et unu, balık unu, pancar küspesi (şeker kaldırıldı), keten tohumu, bezelye, balık yağı, maya (susuz), sodyum klorür, potasyum klorür, %0.1 midye tozu , hindiba toz içeren Bosch yüksek aktiviyete sahip köpek maması oldukça besleyici gıdalar içermektedir.

Kedi Mamaları
Kedi Mamaları
Köpek Mamaları
Köpek Mamaları
Kedi Kumu
Kedi Kumu
Köpek Konservesi
Köpek Konserve

Hareketli Köpekler İçin Yetişkin Köpek Maması - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

hasan kaya23 Kasım 2018

önerdiğiniz mamayı yıllardır kullanıyorum kendim araştırmam sonucu bulmuştum doğru karar verdiğimi yine anladım bilgiler için teşşekkürler

Ucuz mamalar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

FACEBOOK'TA BİZ

KURU MAMA

Kurumama.com online pet shop alışveriş sitesidir.
Türkiye’nin her yerine Köpek Maması , Kedi Maması, Kuş Yemi gibi binlerce çeşit ürünle kesintisiz hizmet vermektedir. 7 Gün 24 Saat sitemiz üzerinden online sipariş verebilirsiniz. - zooplus türkiye

Evcil Hayvanlar ve Pet Shop Ürün Blogu - Tüm Hakları Saklıdır