Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Kedi Kumu

Köpeğiniz için her şey

Ana Sayfa » Genel » Köpeğiniz için her şey
Köpeğiniz için her şey

Köpek sahipleri, büyük sorumluluk altında olan kişilerdir. Minik dostların sahiplerini sevindirdikleri gibi sahiplerinin de aynı hassasiyetle köpeklerini sevindirmeleri gerekiyor. Tabi ki bunun için her şeyin en kalitelisini almak zorundadırlar.

Köpeğinizin maması, tasması, ödülleri, vitaminleri, şampuan ve bakım ürünleri için aklınızda olan markalar mutlaka vardır. Ve zaman zaman bunları yenilemeniz gerekiyor. Özellikle de mama konusunda hassas davranmanız gerekiyor. Bunun için en seçkin markalardan faydalanmanız, hem köpeğinizin gelişimi, sağlığı ve hem de size olan sadakatinin artmasını sağlaması açısından önemlidir. Piyasada satılan birçok markayı bir kenara bırakarak dünyaca ünlü olan markaları seçmeniz ise isabetli bir karar olacaktır. Carocroc, Face Cat, Petcurean ve Honey gibi markaların yer aldığı www.kurumama.com web sitemizden sipariş ettiğiniz takdirde kısa sürede elinizin altında bulabilir, köpeğinizin maması kalmamasını sağlayabilir daha da önemlisi taze ve kaliteli ürün almanın keyfini yaşayabilirsiniz.

Köpeğiniz için her şey

Bakım ürünleri

Tabi ki köpeğinizin maması kadar bakım ürünleri de önemlidir. Dışarıda vakit geçirmeyi seven köpekler, eve getirildiğinde kesinlikle temizliklerinin yapılması gerekiyor. Tüy bakımı, banyo veya diğer tüm bakımlar konusunda hassasiyet göstermeniz ve kullandığınız bakım ürünlerinin en iyisi olmasına özen göstermeniz gerekiyor. Sitemizde buna yönelik satışlarımızın olması, köpek sahiplerinin rahatlamasını sağlamaya yetecektir. Yüzlerce ürün, onlarca marka grubundan oluşan köpek bakım ürünleri arasından ihtiyacınız olan ürünü seçerek kolaylıkla sipariş verebilirsiniz.

Bakım ürünleri

Vitaminler

Köpeğinizin daha erken büyümesi ve bu yaşanırken de sağlıklı kalması için elbette vitamine ihtiyacı vardır. Bu nedenle sadece mama veya diğer besleyici ürünlerin yanında kesinlikle vitamin bakımından zengin ürünlerle de köpeğinize takviyede bulunmanız gerekiyor. Aslında piyasada çok sayıda isim altında üretilip satılan vitaminler vardır. Ancak minik dostunuzun daha sağlıklı büyümesi için kesinlikle her markayı tercih etmek yerine, yorumlar ve köpek sahiplerinin vitamin markaları hakkında yaptıkları yorumları incelemeniz gerekiyor. Bu şekilde davrandığınızda, kesinlikle köpeğiniz için en iyisini seçme konusunda daha isabetli adım atabilirsiniz.

vitaminler

Çiğneme Kemikleri

Köpekler, kemik çiğnemeyi hem severler hem de kemik, sağlıkları için en iyi şeylerden biridir. Evinizde beslediğiniz köpeğiniz için tabi ki dışarıdan veya arta kalan yemeklerden kemikleri yedirmek istemezsiniz. Onların sevebileceği, çiğnerken de eğlenebilecekleri kemikleri temin etmeniz daha uygun olacaktır. Bu konuda sitemizde müşterilerimize yardımcı olacak Boni Bone, Trixie, Proline gibi markaların çiğneme kemiklerini sunuyoruz. Bunlardan yararlanarak köpeğiniz için en iyi seçimi yapma şansına sahip olabilirsiniz.

Çiğneme kemikleri

Minik dostlarınızla daha iyi vakit geçirmek, eğlencelerine ortak olmak ve tüm bunları yaparken de sağlıklarını korumak için yapmanız gereken tek şey sitemizden ihtiyacınız olan bölümü ziyaret etmek olacaktır. Aradığınız tüm köpek ürünleri için en doğru adresten yararlanarak daha rahat alışveriş yapmanın keyfini yakalayabilirsiniz.

Kedi Mamaları
Kedi Mamaları
Köpek Mamaları
Köpek Mamaları
Kedi Kumu
Kedi Kumu
Köpek Konservesi
Köpek Konserve

Köpeğiniz için her şey - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

Ucuz mamalar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

FACEBOOK'TA BİZ

KURU MAMA

Kurumama.com online pet shop alışveriş sitesidir.
Türkiye’nin her yerine Köpek Maması , Kedi Maması, Kuş Yemi gibi binlerce çeşit ürünle kesintisiz hizmet vermektedir. 7 Gün 24 Saat sitemiz üzerinden online sipariş verebilirsiniz. - zooplus türkiye

Evcil Hayvanlar ve Pet Shop Ürün Blogu - Tüm Hakları Saklıdır