Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Kedi Kumu

Orta Irk Yetişkin Köpek Maması

Ana Sayfa » Köpek » Orta Irk Yetişkin Köpek Maması
Orta Irk Yetişkin Köpek Maması

Köpek sahiplerinin en çok dikkat etmeleri gereken konulardan biri köpek maması tercihinde isabetli seçim yapmalarıdır. Bu konuda kurumama.com web sitemizden her ırk ve cins köpekler için mama seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

Köpekler arasında en çok beslenen ırklar orta ırk köpeklerdir. Bu hayvanların beslenmeleri de kendilerine özel bir şekilde yapılır. mama seçimi yaparken veya diğer besin maddelerini satın alırken buna dikkat ederek satın almanız her anlamda köpek sağlığı ve köpeğinizle iletişim için daha faydalı olacaktır.

Orta Irk Yetişkin Köpek Maması

N&D düşük tahıllı tavuklu ve narlı orta ırk köpek maması içeriğinde; taze kemiksiz kuzu eti 20, kurutulmuş kuzu eti 18, kılçıksız buğday 10, yulaf 10, kurutulmuş bütün yumurtalar, taze ringa balığı, kurutulmuş ringa balığı, hayvan yağı, balık yağı, kurutulmuş şeker pancarı küspesi, bitkisel bezelye lifi, kurutulmuş havuç, kurutulmuş yonca, inulin, fructooligosaccharides, mannan-oligosakkaritler, yaban mersini tozu 0.5, kurutulmuş elma, nar tozu, kurutulmuş tatlı portakal, ıspanak tozu, Psyllium 0.3, toz frenk üzümü, sodyum klorür, kurutulmuş bira mayası, zerdeçal kökü 0.2, glukozamin, kondroitin sülfat, Marigold özü lutein kaynağı içeriğinden oluşan köpek maması, köpeklerin sağlıklı yaşamaları ve ilerleyen dönemlerde sağlıklarından herhangi bir şey kaybetmemeleri açısından oldukça önemlidir.

Orta Irk Yetişkin Köpek Maması

N&D düşük tahıllı kuzu etli ve yaban mersinli orta ırk köpek maması içeriğinde; %20 taze kemiksiz kuzu eti, %20 kurutulmuş kuzu eti, %10 kılçıksız buğday, %10 yulaf, kurutulmuş tüm yumurtalar, taze ringa balığı, kurutulmuş ringa balığı eti, hayvansal yağ, balık yağı,kurutulmuş pancar küspesi, bezelye bitkisel lif, kurutulmuş havuçlar, kurutulmuş şifalı bitki unu, nulin, fructooligosakkarid, mannan‐oligosakkaritler, %0.5 yaban mersini tozu , kurutulmuş elma, kurutulmuş nar,kurutulmuş tatlı portakal, ıspanak tozu, %0.3 pisilyum , frenk üzümü tozu, sodyum klorür, kurutulmuş biramayası, %0.2 zerdeçal kökü , glukozamin, kondroitin sülfat, kadife çiçeği özü (lutein kaynağı) bulunmaktadır. Orta ırk köpekler için oldukça besleyici gıdaları barındırmakta olan düşük tahıllı kuzu etli ve yaban mersinli köpek maması ile köpeğinizin damak lezzetine uygun eşsiz bir akşam yemeği sunabilirsiniz.

orta ırk köpek maması

N&D tahılsız morina balıklı ve portakallı orta ırk köpek maması içeriğinde; %24 taze morina balığı , %24 kurutulmuş morina balığı , balık yağı, %10 kılçıksız buğday ,%10 yulaf, kurutulmuş pancar küspesi, bezelye bitkisel lif, kurutulmuş havuçlar, kurutulmuş şifalı bitki unu, inulin, fructooligosakkarid, mannan‐oligosakkaritler, %5 tatlı portakal , kurutulmuş elma, nar tozu,ıspanak tozu, %0.3 pisilyum, frenk üzümü tozu, yaban mersini tozu, sodyum klorür, kurutulmuş bira mayası, %0.2 zerdeçal kökü, glukozamin, kondroitin sülfat, kadife çiçeği özü (lutein kaynağı) bulunmaktadır. Tahıldan hoşlanmayan yada tahıla alerjisi olan orta boy köpek ırkları için harika bir lezzet olacaktır.

orta ırk köpek maması

Köpeğiniz için en iyisi

Köpek maması noktasında müşterilerimize sitemizden sunduğumuz ürünlerin tamamın klinik testlerinden başarılı bir şekilde geçmiş olup koruyucu madde içermemektedir. Sitemizden yapacağınız alışverişlerinizde güven içinde kalacak, orta ırk yetişkin köpek maması ile sevimli dostlarınızın daha uzun ömürlü ve daha sağlıklı olmasına yardımcı olacaksınız.

Kedi Mamaları
Kedi Mamaları
Köpek Mamaları
Köpek Mamaları
Kedi Kumu
Kedi Kumu
Köpek Konservesi
Köpek Konserve

Orta Irk Yetişkin Köpek Maması - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

Ucuz mamalar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

FACEBOOK'TA BİZ

KURU MAMA

Kurumama.com online pet shop alışveriş sitesidir.
Türkiye’nin her yerine Köpek Maması , Kedi Maması, Kuş Yemi gibi binlerce çeşit ürünle kesintisiz hizmet vermektedir. 7 Gün 24 Saat sitemiz üzerinden online sipariş verebilirsiniz. - zooplus türkiye

Evcil Hayvanlar ve Pet Shop Ürün Blogu - Tüm Hakları Saklıdır